TRANSCEND DrivePro 130: wideorejestrator z Wi-Fi

Jakub Kornacki
TRANSCEND DrivePro 130: wideorejestrator z Wi-Fi

TRANSCEND DrivePro 130 jest najnowszym wideorejestratorem samochodowym w ofercie producenta, który został wyposażony w wysokiej jakości matrycę Sony Exmor oraz moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi.

0

Zastosowana w TRANSCEND DrivePro 130 matryca obrazu Sony Exmor stwarza możliwość rejestrowania wysokiej jakości obrazu o rozdzielczości Full HD 1920x1080 pikseli. Możliwość uzyskania przejrzystego nagrania z wyrównanym poziomem jasności zapewnia technologia Wide Dynamic Range (WDR). ob

TRANSCEND DrivePro 130 może nawiązać połączenie z wybranymi urządzeniami mobilnymi za pośrednictwem technologii Wi-Fi. Dzięki dedykowanej aplikacji DrivePro istnieje możliwość uzyskania podglądu w czasie rzeczywistym, a także zmiany wszelkich ustawień i parametrów nagrywania. ob1

TRANSCEND DrivePro 130 jest inteligentnym urządzeniem, które poinformuje kierowcę o konieczności włączenia świateł po wjechaniu do tunelu. Oprócz tego każdy może ustawić przypomnienia o konieczności wykonania przerw w trasie. Wideorejestrator wyposażono w funkcję dozoru, dzięki której urządzenie rejestruje obraz również podczas postoju.

ob4

Materiał zapisywany jest na karcie microSD o pojemności nieprzekraczającej 128 GB. Na wyposażeniu zestawu znajduje się karta pamięci o pojemności 16 GB, na której pomieści się 3000 godzin materiału. Urządzenie wyposażono w 2,4-calowy ekran LCD.  Ceny TRANSCEND DrivePro 130 rozpoczynają się od około 334 zł.

Źródło: TRANSCEND, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.