TaoTronics ANC: tanie słuchawki z redukcją szumów

Marek Cekaw
TaoTronics ANC: tanie słuchawki z redukcją szumów

Firma TaoTronics wprowadza do sprzedaży nowy model bezprzewodowych słuchawek, które idealnie nadają się do słuchania muzyki podczas podróży. Sprzęt dysponuje bowiem efektywnym systemem redukcji hałasów, pozwalając użytkownikowi skupić się na ulubionym wykonawcy.

0

Coraz więcej słuchawek dostępnych w sprzedaży, wyposażanych jest w systemy redukcji hałasów. Są to rozwiązania, które wytłumiają odgłosy otaczające użytkownika, pozwalając mu w pełni skupić się płynącej do jego uszu muzyce.

Takie rozwiązanie mają również bezprzewodowe słuchawki TaoTronics ANC. Lekki i elegancki model, ma minimalistyczne wzornictwo oraz niski profil, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca. Dodatkowo składa się, więc świetnie nadaje się do podróży, gdyż można go łatwo schować w torbie lub plecaku.

TaoTronics ANC 1

Słuchawki dysponują regulowaną opaską, zaś ich nauszniki wychylają się o 90 stopni, co umożliwia słuchanie muzyki równocześnie przez dwie osoby. Natomiast zastosowane materiały są bardzo wytrzymałe i powinny sprawić, że sprzęt wystarczy na wiele lat użytkowania.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, to wyposażono je w 40 mm przetworniki, optymalnie zestrojone, by zapewnić wysokie, średnie oraz niskie tony. Jest też wbudowany mikrofon umożliwiający prowadzenie rozmów, który dysponuje filtrami CVC 6.0 tłumiącymi hałas. Natomiast bateria zapewnia do 25 godzin pracy na jednym ładowaniu. Gdy się wyczerpie, wystarczy podłączyć słuchawki przewodem i dalej można z nich korzystać.

TaoTronics ANC 2

Produkt dostępny jest w internetowych sklepach w cenie 69,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.