TaoTronics proponuje lekkie słuchawki douszne

Marek Cekaw
TaoTronics proponuje lekkie słuchawki douszne

Niemiecka firma TaoTronics, wprowadza na rynek lekkie słuchawki douszne. Są to słuchawki bezprzewodowe, przeznaczone do współpracy ze smartfonami pozbawionymi standardowych gniazd 3,5 mm.

0

Co więcej producentów smartfonów rezygnuje z wyposażania swych urządzeń w standardowe gniazda 3,5 mm, umożliwiające podłączenie tradycyjnych słuchawek. Ich producenci reagują więc na zmieniające się trendy i oferują coraz więcej modeli bezprzewodowych, projektowanych specjalnie do urządzeń mobilnych.

Jeden z takich produktów oferuje niemiecka marka TaoTronics, która wprowadza do sprzedaży słuchawki bezprzewodowe. Zaprojektowano je głównie dla osób uwielbiających uprawniać sport przy muzyce.

TaoTronics1

Sprzęt jest więc bardzo lekki, co znacznie podnosi komfort użytkowania. Dysponuje także specjalnymi haczykami, dzięki którym słuchawki nie wypadną z uszu nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Dodatkowo mają wbudowany magnes pozwalający nosić je na szyi, gdy nie są chwilowo używane.

TaoTronics2

Producent zainstalował także mikrofon z technologią redukcji szumów. W czasie biegania lub jazdy na rowerze, można więc odebrać przychodzące połączenie i przeprowadzić rozmowę bez żadnych zakłóceń. Natomiast wbudowana bateria zapewnia aż do ośmiu godzin ciągłego korzystania, zaś jej ponowne naładowanie zajmuje około dwóch godzin.

TaoTronics3

Jak przystało na sprzęt dla sportowców, obudowa jest odporna na zachlapanie wodą, więc pot lub lekki deszcz w żaden sposób mu nie zaszkodzi. Cena także nie jest wygórowana, gdyż słuchawki kosztują 19,49 dolarów.

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.