Telebrands: elektryczna szczotka do łazienki

Marek Cekaw
Telebrands: elektryczna szczotka do łazienki

Czyszczenie kafelków w łazience jest zajęciem ciężkim i czasochłonnym. Na szczęście istnieją urządzenia, które mogą znacznie usprawnić tę pracę. Jednym z takich sprzętów jest elektryczna szczotka firmy Telebrands.

0

Łazienkę należy regularnie sprzątać, ale jeśli zaniedbamy tę kwestię, czeka nas długotrwałe szorowanie płytek oraz skrobanie fug, co nie jest bynajmniej zajęciem przyjemnym. Nowoczesna technologia pozwala nam jednak znacznie ułatwić sobie pracę, a jednym z urządzeń, które do tego służą jest Hurricane Spin Scrubber firmy Telebrands.

Telebrands1

Jest to bardzo funkcjonalna elektryczna szczotka z trzema głowicami przeznaczonymi do określonych zadań. Urządzenie jest bezprzewodowe i może czyścić kafelki oraz beton, a także wanny i prysznice, wykonując pracę znacznie szybciej. Głowica obraca się bowiem z prędkością 300 razy na minutę, efektywniej usuwając wszelkie zanieczyszczenia w postaci zaschniętego mydła, zacieków itp.

Telebrands2

Hurricane Spin Scrubber w komplecie z trzema głowicami kosztuje 49,99 dolarów. Za pakiet dodatkowych głowic trzeba zapłacić 14,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane