Trust ZigBee Smart Home: inteligentny dom w zasięgu ręki

Jakub Kornacki
Trust ZigBee Smart Home: inteligentny dom w zasięgu ręki

Trust International specjalizuje się produkcji sprzętu elektronicznego. Trust ZigBee Smart Home to seria najnowszych produktów holenderskiej marki, która pomoże w zautomatyzowaniu życia domowników.

0

Dzięki Trust ZigBee Smart Home wszyscy domownicy mogą zyskać dostęp do sterowania poszczególnymi funkcjami domu inteligentnego z poziomu aplikacji dedykowanej na wybrane urządzenia mobilne. System można wykorzystać w przeróżnych rozwiązaniach, np. do regulacji oświetlenia czy kontrolowania systemów bezpieczeństwa.

Wszystkie produkty Trust ZigBee Smart Home działają na zasadzie dwukierunkowej komunikacji bezprzewodowej. W ten sposób produkty mogą przekazywać, jak i odbierać sygnały. Aplikacja umożliwia kontrolę poszczególnych urządzeń, np. sprawdzenia czy ekspres do kawy jest włączony. Oprócz tego użytkownik może np. uruchomić pracę tego ekspresu.

Produkty Trust ZigBee Smart Home oferują szeroki asortyment oświetlenia. Światła i żarówki punktowe pozwalają na oświetlenie każdego zakamarka domu dowolnym kolorem z bogatej, 16-milionowej palety barw. Oświetlenie wykorzystuje technologię Smart Tunable LEDs, dzięki której optymalna barwa i jasność światła może zostać ustawiona w zależności od potrzeb użytkownika. 

W bogatej ofercie produktów Trust ZigBee Smart Home znajdziemy również czujniki, które wpływają na bezpieczeństwo. Czujnik kontaktowy informuje o otwarciu drzwi lub okien. Detektor ruchu powiadomi o wykryciu ruchu w domu podczas nieobecności domowników. Kamery Wi-Fi zapewnią podgląd na sytuację w domu z dowolnego miejsca na świecie w czasie rzeczywistym.

Zapraszamy do zapoznania się z wieloma produktami wchodzącymi w skład systemów inteligentnych domów.

Źródło: Trust International, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.