UG802 - zamień swój telewizor w tablet z Androidem

Damian Jaroszewski
UG802 - zamień swój telewizor w tablet z Androidem

UG802 to kolejny przedstawiciel małych komputerów z systemem operacyjnym Android. Dzięki niemu każdy telewizor z wejściem HDMI można zamienić w ogromny tablet z oprogramowaniem od Google.

0

Gadżet ma bardzo wielkie wymiary. Wyglądem przypomina napęd USB flash. Do telewizora podłącza się go poprzez port HDMI. We wnętrzu UG802 znajduje się dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066, który jest wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Taka specyfikacja pozwala między innymi na uruchamianie filmów w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli.

Użytkownik otrzymuje do dyspozycji 4 GB pamięci masowej, na której można instalować gry i aplikacje z serwisu Google Play oraz wgrywać wszelkiego rodzaju zdjęcia, filmy i muzykę. Urządzenie łączy się z internetem bezprzewodowo, przy użyciu modułu Wi-Fi 802.11b/g/n. Dzięki złączu USB 2.0 można do niego podłączyć bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszki, co znacząco może ułatwić poruszanie się po wszystkich funkcjach systemu. UG802 działa na Androidzie w wersji 4.0.

UG802

UG802 - mini PC z Androidem

Jeśli chciałbyś kupić taki sprzęt, to już wkrótce ma on trafić do sprzedaży. Cena nie będzie zbyt wygórowana i ma oscylować w granicach 65-70 dolarów, czyli około 200 złotych.

źródło: Techfresh

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane