Ultimate Ears MEGABLAST i BLAST: głośniki przenośne z Alexą

Marek Cekaw
Ultimate Ears MEGABLAST i BLAST: głośniki przenośne z Alexą

Należąca do Logitecha marka Ultimate Ear, od kilku lat oferuje nam szeroki wybór głośników przenośnych, charakteryzujących się kolorową stylistyką. Producent zapowiedział właśnie ulepszone wersje modelu MEGABLAST i BLAST, które zostaną wyposażone w Alexę.

1

MEGABLAST jest modelem większym i mocniejszym z tej dwójki, a do tego dysponuje większą baterią, zapewniającą dłuższy czas działania. Producent deklaruje, że na jednym ładowaniu sprzęt będzie odtwarzał muzykę przez maksymalnie 16 godzin, co jest imponującym wynikiem. A jego ponowne naładowanie może odbywać się za pomocą opcjonalnej stacji dokującej o nazwie POWER UP.

We wnętrzu głośnika znajdziemy dwa 25 mm tweetery, dwa 55 mm aktywne przetworniki szerokopasmowe oraz dwa pasywne radiatory o średnicy 85 i 50 mm. Ustawiono je w taki sposób, by zapewnić rozchodzenie się dźwięku w promieniu 360 stopni. A producent twierdzi, że jego natężenie jest o 40 proc. wyższe w porównaniu do głośnika MEGABOOM.

Model BLAST jest sprzętem mniejszym i nieco słabszym. Zainstalowano w nim dwa 35 mm aktywne przetworniki oraz duet pasywnych radiatorów 81mm/39 mm. Jego bateria wystarczy na 12 godzin ciągłego słuchania i podobnie jak u poprzednika, także możemy ją ładować poprzez stację dokującą.

Nowością w obu głośnikach jest asystent Alexa, który nasłuchuje komend przy pomocy zestawu mikrofonów. Za jego pomocą można sterować odtwarzaniem muzyki, ale też korzystać z wielu innych funkcji, w tym także dostępu do muzycznych serwisów streamingowych.

Oba modele głośników są dostępne w przedsprzedaży. MEGABLAST można zakupić za 299,99 dolarów, zaś BLAST kosztuje 229,99 dolarów. Za stację dokującą POWER UP musimy dopłacić 39,99 dolarów.

Ultimate Ears MEGABLAST

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

jolacekin00

Wow jestem pod wrażeniem jak Ultimate Ears sa rozwijane o potrzeby klientów , mnie juz Boom 2 satysfakcjonował, az nie mogę sobie wyobrazić jaką miałabym uciechę mogąc testować te nowsze modele

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.