Uniwersalny pilot do RTV od Satechi

Marek Cekaw
Uniwersalny pilot do RTV od Satechi

Firma Satechi, znany producent akcesoriów dla naszego domu, wprowadza do sprzedaży nowy pilot do sprzętu RTV. Urządzenie pozwala nie tylko sterować odtwarzaniem multimediów w naszym domu, ale też ułatwi przeprowadzenie prezentacji w naszym biurze.

0

Satechi to przedsiębiorstwo, które ma w swej ofercie szeroką gamę akcesoriów, takich jak huby USB, czytniki kart pamięci oraz wiele innych urządzeń, ułatwiających korzystanie z komputerów oraz sprzętu mobilnego.

Teraz producent wprowadził na rynek nowe urządzenie, które przyda się zarówno do domowych, jak i profesjonalnych zastosowań. Jest to uniwersalny pilot, przeznaczony do sprzętu RTV, wyposażony w technologię Bluetooth. Umożliwia więc kontrolowanie urządzeń nawet wówczas, gdy są poza zasięgiem firmowych pilotów.

Produkt ma dwa tryby pracy, mianowicie Media oraz Prezentacja. W pierwszym z nich daje użytkownikowi pełną kontrolę nad odtwarzaniem multimediów, a więc sterowanie odtwarzaczem filmów lub muzyki, regulacją głośności, itp. W drugim trybie urządzenie przyda się w biurze, podczas przeprowadzania różnego rodzaju ważnych prezentacji. Bezprzewodowy pilot pozwoli użytkownikowi kontrolować prezentację, równocześnie mając cały czas kontakt z widzami. Urządzenie jest bardzo funkcjonalne, wspiera bowiem takie oprogramowanie jak PowerPoint oraz Keynmote.

Maksymalny zasięg pilota dzięki technologii Bluetooth wynosi 10 metrów, natomiast wbudowana bateria, na jednym ładowaniu wystarczy na 45 godzin pracy. Produkt dostępny jest na oficjalnej stronie Satechi w cenie 44,99 dolarów.

Satechi1

Źródło: Satechi.net

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.