Urbanears Jakan: minimalistyczne słuchawki z wygodnym sterowaniem

Marek Cekaw
Urbanears Jakan: minimalistyczne słuchawki z wygodnym sterowaniem

Firma Urbanears zaprezentowała najnowszy model bezprzewodowych słuchawek o nazwie Jakan. Produkt o minimalistycznym wzornictwie, wyposażono w magnesy zapobiegające zgubieniu słuchawek oraz wygodne pokrętło sterujące odtwarzaniem muzyki.

0

Urbanears przygotowało kolejny model słuchawek, którymi chętnie zainteresują się użytkownicy uwielbiający cieszyć się muzyką poza domem. Produkt cechuje się prostą konstrukcją oraz dużą funkcjonalnością.

W bezprzewodowych słuchawkach dużym problemem jest kwestia ich przechowywania, po tym jak zostaną wyjęte z uszu. W tym modelu rozwiązano tę kwestie, wyposażając sprzęt w niewielkie magnesy, pozwalające złączyć słuchawki i wówczas można je nosić na szyi bez ryzyka zgubienia.

Dodatkowym plusem jest konstrukcja przewodu zapobiegająca jego splątaniu oraz pilot sterujący odtwarzaniem muzyki. Różni się od jednak od innych modeli, gdyż nie ma na nim przycisków. Zamiast nich producent zastosował specjalnie pokrętło, które pozwala regulować głośność, przełączać utwory, odbierać połączenia, a także używać głosowych asystentów. Jest również mikrofon umożliwiający prowadzenie rozmów oraz tworzenie głosowych notatek.

Bateria wbudowana w Jakan, według producenta wystarcza na 12 godzin pracy na jednym ładowaniu. Słuchawki dostępne są w pięciu wersjach kolorystycznych i można je kupić w cenie 79 dolarów.

Urbanears Jakan

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.