Urbanears prezentuje nową kolekcję słuchawek

Marek Cekaw
Urbanears prezentuje nową kolekcję słuchawek

Firma Urbanears, znany producent słuchawek zaprezentował właśnie najnowsze modele przeznaczone na sezon wiosna/lato. W nowej kolekcji znajdują się trzy różne modele, dostępne w nowej gamie kolorystycznej.

0

Za oknem robi się coraz cieplej, a to oznacza, że będziemy mogli zrzucić zimowe ubrania i chodzić na ulubione spacery lub przejażdżki rowerowe z towarzystwem ulubionej muzyki. Trzeba więc postarać się o jakieś wygodne słuchawki, jeśli posiadany przez nas model jest już zbyt mocno wysłużony.

urbanears-1

Tak się dobrze składa, że firma Urbanears zaprezentowała właśnie nową kolekcję słuchawek wiosna/lato, składającą się z trzech modeli dostępnych w żywej kolorystyce. W kolekcji znajdziemy takie produkty, jak kosztujący 50 dolarów model Plattan 2, wyceniony na 119 dolarów bezprzewodowy model Plattan 2 ADV Wireless oraz Sumpan, za który trzeba będzie zapłacić 49 dolarów.

urbanears-2

Słuchawki dostępne są w pastelowych barwach, a w tym wypadku w kolorze błękitnym, zielonym oraz fioletowym, dodam jednak, że barwy są sezonowe i modele w tych kolorach będą dostępne tylko do wyczerpania zapasów.

Naturalnie jeśli komuś nie odpowiada taka właśnie kolorystyka, to może je zakupić w standardowych wersjach: czarnej, szarej, białej, pomarańczowej oraz indygo.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.