V-Moda Zn: słuchawki dla aktywnych audiofiów

Marek Cekaw
V-Moda Zn: słuchawki dla aktywnych audiofiów

Kupno słuchawek dokanałowe wcale nie oznacza, że musimy rezygnować z dobrej jakości dźwięku na rzecz niskiej wagi i mobilności. Istnieją bowiem modele, takie jak Zn firmy V-Moda, które choć przeznaczone są dla ludzi aktywnych, oferują doskonały dźwięk, który docenią nawet audiofile. 

0

Zn to najnowsze słuchawki douszne, które choć są niewielkie i lekkie, to według zapewnień producenta oferują bardzo wysoką jakość dźwięku. Zadbali o to inżynierowie V-Moda, którzy mają na swym koncie wiele udanych konstrukcji docenianych przez konsumentów.

zn-headphones-1

Nowe słuchawki, które swą nazwę wzięły od symbolu cynku na okresowej tablicy pierwiastków, również wykorzystują ten stop, z którego wykonano obudowy. Dzięki temu udało się stworzyć unikalne kształty z precyzją wymaganą dla zachowania najwyższej jakości dźwięku.

zn-headphones-2

W ich wnętrzu znalazły się 8 mm przetworniki z poprawioną jakością dźwięku o bardzo niskim poziomie zniekształceń, które emitują dźwięk w paśmie od 2 Hz do 25 kHz, przy czułości na poziomie 105 dB oraz impedancji 16 Ohm. Pomiędzy obudową i przetwornikami znalazły się akustyczne filtry, które kontrolują przepływ powietrza, ograniczając jego dopływ w razie potrzeby. Nie zabrakło także mikrofonu, umożliwiającego prowadzenie rozmów.

zn-headphones-3

Zn dostępne są w dwóch wariantach: pierwszy z nich ma pilot z jednym przyciskiem, drugi natomiast z aż trzema. Na razie w sprzedaży dostępny jest ten drugi, który kosztuje 180 dolarów, a w komplecie nabywca otrzymuje etui do przenoszenia słuchawek oraz sześć końcówek o różnych rozmiarach.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.