Vivitek DH4661Z: projektor laserowy 1080p

Jakub Kornacki
Vivitek DH4661Z: projektor laserowy 1080p

Multimedialny projektor laserowy Vivitek DH4661Z został przystosowany przede wszystkim do projekcji w dużych pomieszczeniach. Praca urządzenia ponosi za sobą niskie koszta eksploatacyjne.

0

Laserowe źródło światła zastosowane w projektorze Vivitek DH4661Z to gwarancja szczegółowej, bardzo dobrej jakościowo projekcji o żywych kolorach. Urządzenie oferuje możliwość przeprowadzenia projekcji o rozdzielczości WUXGA 1080p (1920x1080 pikseli) i wysokiej jasności 5000 ANSI lumenów. Współczynnik kontrastu dynamicznego został ustawiony na poziomie 20 000:1. Matryca pracująca w technologii DLP gwarantuje długą żywotność źródła światła, którą szacuje się na 20 000 godzin.vw1

Vivitek DH4661Z został przystosowany przede wszystkim do pracy w dużych pomieszczeniach. Projektor oferuje swobodę instalacji. W tym celu producent wyposażył urządzenie w 1,65-krotny zoom, a użytkownicy mogą dodatkowo samodzielnie regulować odchylenie obrazu w pionie i w poziomie. Oprócz tego łatwą regulację obrazu stwarza możliwość korekcji zniekształcenia trapezowego w pionie i poziomie oraz korekcji poszczególnych narożników.vw

Vivitek DH4661Z jest urządzeniem przyjaznym środowisku naturalnemu. Korzystanie z projektora wiąże się z niskimi kosztami eksploatacyjnymi. W przypadku braku sygnału wejściowego przez określony czas samoczynnie uruchomi się funkcja automatycznego wyłączania. Producent zastosował szereg wyjść i wejść, które umożliwiają współpracę z urządzeniami zewnętrznymi. Dwa wbudowane głośniki o mocy 5 W eliminują potrzebę korzystania z dodatkowego nagłośnienia.

Vivitek DH4661Z wyceniono na 18 299 zł brutto. To dosyć wysoka cena, jednakże tańsze modele projektorów laserowych tego producenta znajdziecie Państwo tutaj.

Źródło: Vivitek, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.