Wacaco Nanopresso: kieszonkowy ekspres do kawy

Marek Cekaw
Wacaco Nanopresso: kieszonkowy ekspres do kawy

Amatorzy kawy nie zawsze mają czas wypić ją w domu. Nowoczesny sprzęt AGD umożliwia jednak zaparzanie jej także poza domem lub biurem, np., podczas turystycznych wycieczek czy też wypoczynku na łonie natury. Pomoże nam w tym urządzenie o nazwie Wacaco Nanopresso.

0

Nanopresso firmy Wacaco, to kieszonkowy, ciśnieniowy ekspres do kawy, zaprojektowany do użytku poza domem. Urządzenie o wymiarach 15,7 x 6,1 x 5,6 cm i masie 280 gram jest lekkie i bardzo poręczne, więc można je zabierać ze sobą np., na ryby, biwak oraz inne formy spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Wacaco Nanopresso1

Produkt ma oczywiście pompkę potrzebną do wytworzenia odpowiedniego ciśnienia wymaganego do parzenia kawy, które w tym wypadku wynosi 18 barów. Natomiast wbudowany zbiornik pomieści 80 ml wody, wystarczającej do przygotowania jednej filiżanki, którą możemy nalać do niewielkiego kubka stanowiącego równocześnie zakrętkę obudowy.

Wacaco Nanopresso2

Wacaco Nanopresso kosztuje 78,90 dolarów. Opcjonalnie można jednak dokupić specjalny adapter, który pozwoli korzystać z kapsułek Nespresso.

Wacaco Nanopresso3

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.