Wallflower przypomni o wyłączeniu piekarnika

Marek Cekaw
Wallflower przypomni o wyłączeniu piekarnika

Firma Wallflower opracowała ciekawy gadżet dla zapominalskich, który może uchronić ich dom przed pożarem. Jest to elektroniczne gniazdko, wyposażone w funkcję zdalnej kontroli nad przepływem energii, przeznaczone do elektrycznej kuchenki z piekarnikiem.

0

Wielu z nas często zdarza się zapominać o różnych rzeczach. Czasem bywa to groźne, jeśli tym o czym zapomnimy, jest działający piekarnik. Wówczas nie będzie do czego wracać, gdyż ogień pochłonie dorobek naszego życia.

Wallflower1

Przed takimi sytuacjami uchroni nas nowe urządzenie firmy Wallflower. Jest to elektryczne gniazdko zaprojektowane specjalnie do współpracy z kuchenkami elektrycznymi, wyposażone w monitor przepływu energii oraz moduł bezprzewodowej komunikacji.

Wallflower2

Urządzenie na bieżąco monitoruje przepływ energii i dzięki temu potrafi wykryć, gdy piekarnik zostanie np. przypadkowo włączony przez dziecko, czy też członek rodziny zapomni go wyłączyć po skończonej pracy. Dzięki dedykowanej aplikacji na Androida oraz iOS, użytkownik może kontrolować piekarnik z dowolnego miejsca na świecie, otrzymując powiadomienia związane z jego działaniem. Może go też zdalnie wyłączyć, odcinając dopływ energii.

Wallflower3

Produkt dostępny jest w internetowych sklepach w cenie 179 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.