Wielodrzwiowa lodówka LG InstaView

Jakub Kornacki
Wielodrzwiowa lodówka LG InstaView

Do najnowszej rodziny zaawansowanych technologicznie lodówek LG InstaView dołączył właśnie nowy, wielodrzwiowy model. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim dla dużych rodzin.

0

LG_InstaView__10_

Wielodrzwiowa lodówka LG InstaView to produkt typu door-to-door. W urządzeniu zastosowano całą gamę nowatorskich rozwiązań. Lodówka została wyposażona w panel z gładkiego szkła, który po podwójnym dotknięciu staje się przeźroczysty. Użytkownicy mają więc możliwość zapoznania się z wnętrzem lodówki bez konieczności otwierania jej.

LG_InstaView__3_

Możliwość przejrzenia wnętrza lodówki bez potrzeby jej otwierania jest skutecznym sposobem na zmniejszenie kosztów eksploatacji. Przy każdym otwarciu drzwi lodówka traci zimne powietrze, które następnie trzeba wyprodukować. Duże drzwi door-to-door zapewniają łatwy, niczym nie skrępowany dostęp do wnętrza.

LG_InstaView__9_

Nową lodówkę wyposażono dodatkowo w kostkarkę do lodu Slim Spaceplus. Producent zapewnia, że działa ona błyskawicznie. Została ona wbudowana w drzwi, tak aby w żadnym stopniu nie zabierać przestrzeni wewnątrz. Warto również zwrócić uwagę na zastosowany przez producenta filtr Pure N Fresh, którego zadanie polega na oczyszczaniu powietrza oraz eliminacji nieprzyjemnych zapachów.

Bogaty asortyment lodówek marki LG znajdziesz tutaj.

Źródło: LG Electronics, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.