Wielofunkcyjny grill ogrodowy

Marek Cekaw
Wielofunkcyjny grill ogrodowy

Za oknem robi się coraz cieplej, więc wkrótce rozpocznie się sezon grillowy, do którego będziemy potrzebować odpowiedniego sprzętu. Na rynku jest spory wybór grillów ogrodowych, lecz ten model przebija ich funkcjonalnością. 

0

Jest to bowiem produkt łączący w sobie cechy czterech różnych urządzeń. Urządzenie zamknięte w obudowie przypominającej beczkę na olej, jest grillem, wędzarnią, slow cookerem oraz ogniskiem. Dzięki modułowej konstrukcji wykonanej ze stali nierdzewnej, możemy go łatwo przystosować to określonych zadań.

Four In One Grill1

Gdy trzeba, usmażymy na nim mięso lub warzywa, ale po usunięciu jednego z elementów, zyskujemy domową wędzarnię, która pozwoli nam samodzielnie uwędzić mięsa lub ryby. Można go też wykorzystać do wolnego gotowania, gdyż został tak przygotowany, by utrzymywać temperaturę przez 5-10 godzin, a wbudowany termometr pozwala nam łatwo ją kontrolować.

Four In One Grill2

A jeśli zechcemy, możemy zostawić tylko dolny moduł, tworząc w ten sposób ognisko, przy którym wieczorem miło spędzimy czas w gronie przyjaciół. Ten wielofunkcyjny produkt może być nasz już za 279,95 dolarów.

Four In One Grill3

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.