Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Basic 2: elegancki głośnik bezprzewodowy

Jakub Kornacki
Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Basic 2: elegancki głośnik bezprzewodowy

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Basic 2 został zaprojektowany z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie wysokiej jakości dźwięk bezprzewodowy w eleganckiej i nowoczesnej formie.

0

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Basic 2 to niewielkich rozmiarów głośnik bezprzewodowy, który oferuje wysokiej jakości brzmienie bezprzewodowe. Urządzenie nawiązuje bezprzewodowe połączenie z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.2. Jak podkreśla producent, w pełni naładowany akumulator jest w stanie zapewnić zadowalające użytkownika brzmienie nawet przez 10 godzin.br1

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Basic 2 został zaprojektowany w zupełnie inny sposób w porównaniu do konkurencyjnych głośników bezprzewodowych dostępnych na rynku. Inżynierowie postanowili zrewolucjonizować klasyczną konstrukcję akustyczną i wprowadzili kilka ważnych zmian. W korpusie urządzenia znajdziemy dwa głośniki oraz potężną jednostkę odbiorczą. Kompaktowych rozmiarów głośnik waży tylko 237 g, jest poręczny i bardzo elegancki.

br2

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Basic 2 producent zastosował wbudowany mikrofon, dzięki któremu można prowadzić wysokiej jakości rozmowy telefoniczne. Maksymalna moc urządzenia wynosi 2 x 2,5 W. Pasmo przenoszenia odtwarzanych plików muzycznych mieści się w granicach od 100 do 18 000 Hz. Istnieje możliwość przewodowego połączenia odtwarzaczy muzycznych poprzez standardowe wejście słuchawkowe.

Głośnik Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Basic 2 wyceniono na niecałe 120 zł.

Źródło: Xiaomi, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.