Xiaomi Mi Headphones: składane słuchawki nauszne

Marek Cekaw
Xiaomi Mi Headphones: składane słuchawki nauszne

Chińska firma Xiaomi stale rozszerza swój asortyment produktów i jakiś czas temu zaczęła produkować słuchawki. W ofercie ma już kilka interesujących i tanich modeli, w tym także składane Mi Headphones.

0

Mi Headphones to produkt charakteryzujący się bardzo eleganckim wzornictwem, a także zastosowaniem nowoczesnych technologii. Słuchawki mają solidną konstrukcję, a przy tym bardzo niską masę, więc są wygodne w noszeniu oraz transporcie.

xiaomi Mi headphones1

Opaska została oklejona bardzo miękką pianką, trzymającą słuchawki na głowie, która znajduje się również w nausznikach, izolując słuchacza od odgłosów otoczenia. W nausznikach znajdują się przetworniki wykonane z grafenu, o impedancji 32 Ohm, które zapewniają lepszą jakość dźwięku przy minimalnym poziomie zniekształceń. Wyposażono je w pasywne radiatory oraz zestrojono je w taki sposób, by najlepiej radziły sobie w zakresie tonów niskich, zapewniając głęboki i mięsisty bas.

xiaomi Mi headphones2

Dodatkowo wbudowano w nie mikrofon, więc mogą być wykorzystywane do prowadzenia rozmów, jeśli są podłączone do telefonu. A dzięki temu, że są składane, znacznie wygodniej się je przenosi.

Mi Headphones dostaniemy w cenie 110,49 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.