Xiaomi Mi Sports Bluetooth: tanie słuchawki bezprzewodowe

Marek Cekaw
Xiaomi Mi Sports Bluetooth: tanie słuchawki bezprzewodowe

Chińska firma Xiaomi, która oprócz produkcji smartfonów, coraz częściej zajmuje się także sprzętem RTV, pokazała nowy model słuchawek bezprzewodowych. Produkt nazywa się Mi Sports Bluetooth Headset i jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie 22 dolarów.

0

Firma Xiaomi przyzwyczaiła nas do tego, że jej produkty zawsze oferowane są w bardzo przystępnych cenach. Nie inaczej z nowym modelem bezprzewodowych słuchawek o nazwie Mi Sports Bluetooth Headset.

Produkt przeznaczony jest przede wszystkim dla ludzi aktywnych, które lubią biegać lub jeździć na rowerze, mając przy sobie ulubioną muzykę. Słuchawki mają certyfikat IPX4 oznaczający odporność na zachlapanie oraz pot, a więc użytkownik nie musi się martwić, zostaną uszkodzone podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych. Dodatkowo wytrzymują bardzo skrajne temperatury w zakresie od -20 do aż 70 stopni Celsjusza.

Wyposażono je rownież w technologię Bluetooth 4.1 z systemem A2DP, umożliwiającym sparowanie ich równocześnie z dwoma różnymi urządzeniami. Możemy więc wykorzystywać je np. z laptopem lub smartfonem, bez potrzeby każdorazowego parowania z wybranym urządzeniem.

Zaletą słuchawek jest również bardzo pojemna bateria, która według deklaracji producenta wystarczy na siedem godzin ciągłego słuchania.

Xiaomi Mi Sports Bluetooth Headset w chińskich sklepach pojawią się już 11 listopada i jak wspomniałem, będą kosztowały 22 dolary.

xiaomi-mi-sports-1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.