YouTube TV dostępne na telewizorach Samsunga

Marek Cekaw
YouTube TV dostępne na telewizorach Samsunga

Najnowsze modele odbiorników Samsunga, wzbogaciły się o kolejną funkcję. Ich użytkownicy mogą teraz korzystać z serwisu YouTube TV, uruchomionego na początku bieżącego roku.

0

Współczesny telewizor to nie tylko ekran do oglądania telewizji i filmów, ale nowoczesny kombajn multimedialny, którego dużą zaletą jest dostęp do internetu oraz związanych z tym usług.

Jedną z najnowszych jest YouTube TV, serwis oficjalnie uruchomiony w kwietniu tego roku. Do tej pory usługa zapewniająca dostęp do ulubionych kanałów telewizyjnych oraz programów, była dostępna głównie na urządzeniach mobilnych. Ale teraz pojawiła się również na telewizorach firmy Samsung. Na razie mogą z niej korzystać wyłącznie posiadacze modeli Smart TV wyprodukowanych w 2016 oraz 2017 roku, więc użytkownicy starszych telewizorów chwilowo muszą obejść się smakiem. Na szczęście to tylko czasowe, gdyż Google zapewnia, że one również będą mogły korzystać z nowej usługi, ale dopiero za jakiś czas.

YouTube TV zostanie niebawem udostępnione również na telewizory firmy LG oraz Sony i choć początkowo z serwisu można było korzystać tylko w Stanach Zjednoczonych, to obecnie jego dostępność jest powoli rozszerzana także o inne rynki.

YouTube TV 1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.