ZKTeco TL400B: elektroniczny zamek biometryczny

Marek Cekaw
ZKTeco TL400B: elektroniczny zamek biometryczny

Firma ZKTeco wprowadziła do sprzedaży nowy model elektronicznego zamka biometrycznego. TL400B wyposażony jest w technologię Bluetooth, umożliwiającą otwieranie drzwi za pomocą smartfona lub karty RFID.

0

Elektroniczne zamki stają się coraz powszechniejsze, więc producenci takich urządzeń ciągle wprowadzają do sprzedaży nowe modele. Jednym z nowszych jest TL400B, firmy ZKTeco, który oferuje wiele użytecznych funkcji.

Zamek oferuje pięć metod odblokowania drzwi, pozwalając otworzyć je za pomocą odcisku palca, kodu, smartfona, karty RFID oraz fizycznego klucza. Urządzenie ma oczywiście pamięć zapisującą wszystkie logi, do których użytkownik ma dostęp przez cały czas. A dzięki temu, że każdy użytkownik posiada własny unikalny klucz, można w ten sposób sprawdzić kto oraz w jakich godzinach otwierał drzwi.

Dodatkową zaletą jest możliwość udostępniania cyfrowych kluczy rodzinie i znajomym, a także głosowy poradnik z regulowanym natężeniem dźwięku, który może za każdym razem objaśniać obsługę zamka. Całość zasilana jest czterema bateriami AA wystarczającymi na długi czas pracy, które łatwo jest wymienić.

ZKTeco TL400B dostępny jest w cenie 209,98 dolarów.

ZKTeco1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.