Zabezpieczenia telewizorów Samsung Smart TV potwierdzone certyfikacją

Jakub Kornacki
Zabezpieczenia telewizorów Samsung Smart TV potwierdzone certyfikacją

Wszystkie zabezpieczenia stosowane w nowoczesnych telewizorach Samsung Smart TV zostały zatwierdzone przez największe międzynarodowe instytuty certyfikujące. 

0

Kompleksowa architektura zabezpieczeń stosowana w telewizorach Samsung Smart TV to zasługa przede wszystkim technologii Samsung Knox. Jak podkreśla sam producent, szereg zabezpieczeń stosowanych w nowoczesnych odbiornikach telewizyjnych Samsung Smart TV ma na celu wzmożoną ochronę wszelkich działań, która jest całkowicie zoptymalizowana pod kątem użytkowników.

System zabezpieczeń w Samsung Smart TV jest w stanie samodzielnie wykryć i usunąć złośliwe aplikacje. Warto podkreślić, że południowokoreański producent jest jedynym na świecie, który trzeci rok z rzędu otrzymał certyfikat Common Criteria. Jest on uznawany za obowiązkowy system certyfikacji zabezpieczeń komputerowych na świecie.

Warto zwrócić również uwagę na usługę płatności Samsung Checkout, która otrzymała certyfikat PCI DSS. Usługa płatności, dzięki którym użytkownicy zyskują możliwość zakupu produktów i usług bezpośrednio z poziomu telewizora również została dodatkowo wzmocniona przez producenta pod kątem bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą telewizorów Samsung Smart TV.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.