Żarówki Philips Hue w wersji ogrodowej

Marek Cekaw
Żarówki Philips Hue w wersji ogrodowej

Inteligentne żarówki zazwyczaj produkowane są w wersjach do instalacji w pomieszczeniach. Philips chce jednak podnieść atrakcyjność produktów z rodziny Hue i zapowiada ogrodową wersję swych żarówek. Do sprzedaży trafią już latem.

0

Inteligentne żarówki coraz częściej można spotkać w naszych domach. Są bardzo użyteczne, gdyż oferują duży poziom funkcjonalności oraz wygody obsługi. Użytkownik może nie tylko zdalnie włączać je lub wyłączać, ale także konfigurować kolor światła, a nawet harmonogram ich pracy.

Z racji obecności delikatnej elektroniki, dotychczas tego typu żarówki były przeznaczone do montowania wewnątrz pomieszczeń. Philips chce to jednak zmienić, dlatego na lato zapowiada premierę zewnętrznych żarówek z rodziny Hue. Będą oferować ten sam poziom kontroli, jednakże zmieni się ich konstrukcja, aby zapewnić im wytrzymałość na zmienne warunki pogodowe.

Philips Hue outdoor1

Producent przygotował dwa pakiety o nazwie Hue Lilu praz Hue Calla. Pierwsze z nich to reflektory punktowe, które pełnić będą funkcję głównie dekoracyjną. Drugi zestaw to już typowe żarówki rozświetlające ciemność. Oba zestawy będą oferowały zarówno światło białe, jak i barwne, w jednym z 16 mln kolorów.

Na tym się jednak oferta producenta nie kończy. Zamierza on przygotować również modele Lucca, Tuar, Turaco i Ludere, które będą jednak oferować głównie białe światło. Jak zwykle przy pomocy dedykowanej aplikacji, użytkownik będzie mógł zmieniać m.in., poziom jasności, temperaturę barwy itp. Modele te będą też obsługiwać funkcję Home and Away, która lokalizuje użytkownika i samoczynnie włącza się, gdy znajdzie się w zasięgu żarówek.

Philips Hue outdoor2

Produkty na rynek europejski trafią już w lipcu. Na razie w Europie dostępne będą jednak zestawy Lili oraz Calla, które mają kosztować odpowiednio 299,99 euro oraz 139,99 euro. pozostałe na początku kupimy tylko w USA, a ich ceny zaczynają się od 49,99 dolarów.

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.