Zdrowa dieta z urządzeniami Philips

Jakub Kornacki
Zdrowa dieta z urządzeniami Philips

Każda dieta powinna uwzględniać w swoim planie odpowiednią ilość warzyw i owoców. Sokowirówki oraz blendery ręczne marki Philips pomogą przygotować pyszne soki, przeciery czy zupy owocowe, które będą wzbogacone w pełnowartościowe składniki odżywcze.

0

Bardzo często zdarza się, że dzieci nie chcą jeść warzyw i owoców w czystej postaci. Z rozwiązaniem ku temu problemowi wychodzą sokowirówki oraz blendery ręczne, za pomocą których można przyrządzić zdrowe, różnorodne potrawy. Sok przygotowany ze świeżych owoców jest nieporównywalnie lepszy od tego, który zakupujemy w sklepie wraz z dodatkiem tysiąca konserwantów, a także sztucznych barwników. Wiele osób broni się przed korzystaniem z sokowirówek, ponieważ martwią się o dokładne utrzymanie w czystości. Wykorzystanie technologii QuickClean wiąże się z bezproblemowym rozłożeniem elementów takiego urządzenia, które następnie można włożyć do zmywarki. yj1

Sokowirówka Philips HR1870 została wyposażona w akcesorium do wyciskania cytrusów, które pozwalają na przygotowanie soków z wielu owoców za pomocą jednego urządzenia. Blender ręczny Philips HR1372 został wyposażony w wiele końcówek, które pozwolą przygotować różnego rodzaju potrawy: przeciery, zupy kremowe itp. Sokowirówki serii Philips Avence zostały wyposażone w duży otwór, dzięki czemu bezpośrednio można wkładać do nich całe owoce. Urządzenie bez problemu poradzą sobie z twardymi owocami i warzywami, bowiem ich moc wynosi nawet 1000 W. Użytkownik ma do dyspozycji regulację prędkości pracy. 

Przykładowe ceny urządzeń Philips wynoszą:

  •  Sokowirówka HR1871/10 – 909 zł
  •  Sokowirówka HR1870/10 - 859 zł
  •  Sokowirówka HR 1869/01 - 689 zł
  •  Blender HR1372/90 - 369 zł

Źródło: informacja prasowa, Philips, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.