Ze słuchawki Phiaton PS 202 NC skupisz się na muzyce

Marek Cekaw
Ze słuchawki Phiaton PS 202 NC skupisz się na muzyce

Słuchawki dokanałowe z reguły nie zapewniają takiej izolacji od hałasów otoczenia, jak w przypadku dobrych modeli nausznych. Niektóre firmy starają się jednak o to zadbać, instalując w swych produktach aktywne systemy redukcji szumów i taką technologię znajdziemy w słuchawkach PS 202 NC firmy Phiaton.

0

Czasem ma się ochotę całkowicie odizolować od świata zewnętrznego i umilić sobie dzień słuchaniem muzyki ulubionego wykonawcy. W podróży rzadko jest to możliwe, chyba że korzystamy z porządnych słuchawek zamkniętych. Ten sam efekt można jednak osiągnąć również ze słuchawkami dokanałowymi, pod warunkiem, że posiadany najnowszy model firmy Phiaton.

PS 202 NC zostały bowiem wyposażone w aktywny system redukcji szumów, który według producenta eliminuje około 95% hałasów otoczenia, pozwalając w pełni rozkoszować się muzyką. A jej jakość jest doskonała, za sprawą 14,3 mm przetworników dysponujących systemem optymalizującym wibracje, dzięki któremu otrzymujemy pełniejszy bas oraz czystsze tony wysokie.

Słuchawki dysponują także własnym mikrofonem, wbudowanym w pilota służącego do sterowania ich funkcjami. Tam też umieszczono baterię zasilającą system redukcji szumów, przy czym jej wyczerpanie nadal pozwala słuchać muzyki.

Phiaton PS 202 NC dostępny jest w cenie 109 dolarów.

PS202NC_GLAM1

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.