Zelmer wprowadza nową sokowirówkę JE1000

Damian Jaroszewski
Zelmer wprowadza nową sokowirówkę JE1000

Firma Zelmer zaprezentowała nową sokowirówkę o nazwie JE1000. Producent wyposażył ją w duży otwór, który pozwala na odwirowanie soku z całych warzyw i owoców, bez konieczności wcześniejszego ich krojenia.

0

Urządzenie ma moc 700 watów, więc powinno sobie poradzić nawet z twardszymi owocami i warzywami. Sprzęt oferuje oddzielny pojemnik na sok z separatorem piany o pojemności 0,8 litra oraz aż 2-litrowy pojemnik na miąższ, który spokojnie wystarczy na kilkukrotne wyciskanie soku bez opróżniania.

Użytkownik ma do wyboru dwie prędkością pracy sokowirówki. Sito zostało wykonane ze stali nierdzewnej i tym samym jest łatwe w czyszczeniu. Wystarczy włożyć je pod wodę i kilka razy przetrzeć szmatką lub gąbką.

Zelmer JE1000

Sokowirówka Zelmer JE1000

Oprócz tego model Zelmer JE1000 ma specjalną blokadę przed uruchomieniem bez założonej pokrywy lub bez zbiornika na resztki. Warto także wspomnieć o gumowych nóżkach, które mają uchronić sprzęt przed przemieszczaniem się w trakcie pracy.

Na sklepowych półkach pojawią się trzy wersje kolorystyczne sokowirówki: symbio, lime i ivory. Producent na razie nie zdradził, kiedy sprzęt będzie miał swoją premierę i jaka jest jego sugerowana cena detaliczna.

źródło: Zelmer

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.