Zestaw do parzenia kawy i herbaty MPM MCZ-33M/Z

Jakub Kornacki
Zestaw do parzenia kawy i herbaty MPM MCZ-33M/Z

W sprzedaży pojawił się nowy zestaw do parzenia ciepłych napojów. Czajnik elektryczny MPM MCZ-33M/Z wraz z zaparzarką prezentują się bardzo nowocześnie. Użytkownik będzie mógł przygotować niemalże wszystkie gatunki kawy i herbaty.

0

Producent zapewnia, że czajnik elektryczny MPM MCZ-33M/Z jest w stanie w błyskawicznym czasie zagotować wodę. Został on wyposażony w miarkę. Podczas pracy jego wnętrze jest oświetlane przez kolorowe diody. Dzbanek został wykonany ze stali nierdzewnej. Wielostopniowy system zabezpieczeń czuwa na ochroną użytkownika. Stabilna, obrotowa, 360-stopniowa podstawka zapewnia wygodę obsługi. Pojemność czajnika wynosi 1,7 litra. Maksymalna moc urządzenia wynosi 2200 W.

MPM MCZ-33M/Z

Do czajnika została dodana specjalna zaparzarka, która umożliwia mielenie ziarenek różnych gatunków herbaty czy kawy. Dzbanek należy zalać wodą, a następnie zamknąć go i odczekać chwilę, aby ziarna nabrały mocy. Ostatnią czynnością, jaką musi wykonać użytkownik, jest wciśnięcie sitka do dna. W ten sposób można uzyskać ciepły napój bez fusów.

Cena nowego czajnika elektrycznego MPM MCZ-33M/Z wraz z zaparzarką wynosi 155 zł.

Źródło: informacja prasowa, MSL Group, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.