Zmywarka Candy o klasie energetycznej A+++

Damian Jaroszewski
Zmywarka Candy o klasie energetycznej A+++

Do sprzedaży wchodzi właśnie zmywarka CDI 5656E10 marki Candy. Zdaniem producenta ma ona największą na rynku pojemność i bardzo niskie zużycie wody oraz energii.

0

Zmywarka otrzymała klasę efektywności energetycznej A+++. Pobiera 0,83 kWh energii na każdy cykl. Z kolei zużycie wody wynoszące 10 litrów na cykl zostało osiągnięte poprzez zastosowanie technologii ciągłej i przyspieszonej mikrofiltracji. Pozwala ona na lepsze wykorzystanie wody - naczynia spryskiwane są 7800 razy. Dzięki systemowi Smart Sensor zmywarka przystosowuje parametry cyklu do stopnia zabrudzeń, zmieniając temperaturę i czas jego trwania. Urządzenie daje możliwość załadunku 15 kompletów naczyń - to według Candy największa pojemność na rynku.
Zmywarka jest wyposażona w 3 kosze załadunkowe. Największy, dolny może wytrzymać obciążenie wynoszące maksymalnie 25 kg. Kosz górny przystosowany jest do szkliwa - filiżanek, talerzy i kieliszków. Można regulować jego położenie za pomocą jednego ruchu, nawet gdy jest po brzegi wypełniony. Najwyżej usytuowany, trzeci kosz przeznaczony jest na małe naczynia i akcesoria kuchenne.
Model CDI 5656E10 daje użytkownikowi możliwość dostosowania parametrów zmywania do potrzeb. Do wyboru jest 12 programów (m.in. higieniczny 75 stopni, Eco, delikatny czy programy szybkie) i 7 temperatur. Funkcja opóźnionego startu i tryb cichego zmywania nocnego pozwalają na dodatkowe oszczędności, gdyż w taryfie nocnej prąd jest tańszy.
Candy CDI 5656E10 na polskim rynku ma kosztować ok. 2799 złotych.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane