e-Button: oryginalny głośnik przenośny

Marek Cekaw
e-Button: oryginalny głośnik przenośny

Firma e-Button opracowała oryginalny głośnik przenośny. Sprzęt z technologią Bluetooth 4.2 oraz wodoodporną obudową, przypomina bowiem z wyglądu powiększoną wersję guzika, które mamy przy naszych koszulach lub kurtkach.

0

Producenci sprzętu audio zazwyczaj nie silą się na oryginalność w kwestii wzornictwa, wykorzystując standardową stylistykę. Firma e-Button postępuje jednak inaczej i jej najnowszy głośnik o nazwie e-Button, ma bardzo nietypowy wygląd, który przypomina powiększoną wersję guzika do ubrania.

Urządzenie o wymiarach 92 x 92 x 50 mm i masie 160 gramów ma obudowę wykonaną z plastiku ABS i silikonu, pokrytą z zewnątrz materiałem, by przypominał obszyty guzik. Obudowa ma certyfikat IPX4, a więc jest odporna na zachlapanie wodą, a dzięki specjalnemu paskowi, głośnik jest łatwy w przenoszeniu.

e-Button1

W jego wnętrzu znajduje się 8 W szerokopasmowy przetwornik oraz technologia Bluetooth 4.2, pozwalająca transmitować muzykę z urządzeń przenośnych. Nie jest to jednak konieczne, gdyż sprzęt ma także czytnik kart pamięci, więc może odtwarzać muzykę z karty microSD.
Głośnik ma także mikrofon, zaś wbudowana bateria o pojemności 1200 mAh, zapewnia od 8 do 10 godzin słuchania muzyki, w zależności od ustawienia głośności. Jej ponowne naładowanie zajmuje 80 minuty.

e-Button2

e-Button kosztuje 32,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.