iSP100 Outdoor SmartPlug: inteligentne zarządzanie ogrodem

Marek Cekaw
iSP100 Outdoor SmartPlug: inteligentne zarządzanie ogrodem

Firma iHome zaprezentowała nowe urządzenie z kategorii inteligentnego domu. Produkt o nazwie iSP100 Outdoor SmartPlug, został opracowany do zarządzania naszym ogrodem oraz urządzeniami zainstalowanymi na zewnątrz domu.

0

Inteligentny dom to nie tylko urządzenia znajdujące się w jego wnętrzu, ale również poza nim. Firma iHome zaprezentowała urządzenie o nazwie iSP100 Outdoor SmartPlug, które pozwoli nimi sterować. Sprzęt będący inteligentnym gniazdkiem, współpracuje z Alexą, Google Assistant oraz HomeKit, umożliwiając kontrolowanie sprzętów znajdujących się na terenie naszej posesji.

Gniazdko ma moduł WiFi i łączy się z naszym domowym routerem, umożliwiając kontrolowanie wszystkich podpiętych do niego urządzeń. Można w ten sposób sterować zewnętrznym oświetleniem, spryskiwaczami ogrodowymi oraz innym sprzętem o maksymalnej mocy 1800 W. Użytkownik może programować podpięte urządzenia, ustawiać harmonogram działań itp.

iHomex

iSP100 Outdoor SmartPlug jest wodoszczelne, a także może pracować w zakresie temperatur od -20 do 40 stopni Celsjusza. Produkt oferowany jest w cenie 39,99 dolarów.

Prócz niego, iHome wprowadza też do sprzedaży inne produkty. Pierwszym z nich jest iSB01, inteligentny sensor ruchu oferowany w cenie 29,99 dolarów. Kolejnym jest iSB02, podwójny czujnik wycieków, który potrafi wykryć nieszczelną rurę z wodą. Urządzenie kosztuje 29,99 dolarów.

iHome1

Ostatnim produktem jest dostępny w identycznej cenie iSB04, czyli sensor otwartych drzwi i okien. Ma on wbudowaną syrenę o natężeniu dB i może współpracować z innymi urządzeniami.

iHome2

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.