Drobne AGD marki Hoffen - tani sprzęt kuchenny z Biedronki

Marek Kowalski
Drobne AGD marki Hoffen - tani sprzęt kuchenny z Biedronki

Jeżeli nosiliśmy się z myślą, by doposażyć naszą kuchnię, to teraz nadarza się ku temu niezła okazja. W Biedronce aktualnie trwa promocja na drobny kuchenny sprzęt AGD marki Hoffen. W ofercie znajdziemy różnego typu akcesoria kuchenne w przystępniejszych niż zwykle cenach zaczynających się już od 39,99 zł. Oto czym popularny dyskont kusi klientów zainteresowanych dodatkowym doposażeniem swojej kuchni o drobny sprzęt AGD.

1

opiekacz do kanapek Hoffen

Najtańszym urządzeniem, które trafiło do trwającej aktualnie promocji w sklepach Biedronka jest kosztujący 39,99 zł opiekacz do kanapek Hoffen. Urządzenie ma moc 700 W, dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych: wykończenie obudowy może być stalowe lub w kolorze kremowym. Również płytki opiekacza pokryte nieprzywierającą powłoką dostępne są w dwóch rodzajach: kwadratowe lub trójkątne. Sygnalizator trybu pracy i temperatury oraz nóżki antypoślizgowe dopełniają funkcjonalności tego sprzętu. Za taką kwotę trudno czegokolwiek więcej oczekiwać, ale miłośnicy kanapek na ciepło nie powinni być zawiedzeni. Sprzęt opatrzono certyfikatem jakości Dekra.

Toster Hoffen

Nieco więcej, bo 59 złotych zapłacimy za toster marki Hoffen. Obudowa tego urządzenia została wykonana z lakierowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu nie ma ryzyka że podczas przyrządzania tostów jakieś tworzywo zostanie nadtopione. Moc tostera oraz temperatura jest regulowana za pomocą siedmiostopniowego pokrętła, co przekłada się na pobór w zakresie od 780 do 920 W. Sprzęt dodatkowo wyposażono w wysuwaną tackę na okruchy. Za pomocą tego tostera nie tylko przyrządzimy grzanki, ale również odgrzejemy pożywienie czy szybciej rozmrozimy produkty spożywcze - wystarczy wybrać odpowiedni tryb pracy za pomocą przycisków na obudowie urządzenia. Co do samej obudowy, to podobnie jak w przypadku wspomnianego wcześniej opiekacza do kanapek jest ona dostępna w wariancie stalowym lub kremowym. W tym przypadku organizacją przyznającą certyfikat jakości jest TÜV Rheinland.

maszyna do lodów hoffen

Upały w końcu nadejdą, wtedy większość z nas znacznie chętniej sięga po lody. Dzięki kolejnemu urządzeniu dostępnemu w aktualnej promocji, możemy lody przyrządzić we własnym domu. Dostępna w różnych wariantach kolorystycznych maszyna do lodów marki Hoffen tak naprawdę ma znacznie szersze zastosowanie. Oprócz lodów możemy w niej łatwo przyrządzić pyszne jogurty lub owocowe sorbety i to w czasie od 20 do 40 minut. Pojemność 1 litr wystarczy by cała rodzinka skosztowała porcji chłodzących słodkości przyrządzonych z naturalnych składników. Najpierw jednak trzeba zainwestować - urządzenie certyfikowane przez TÜV Rheinland wyceniono na 64,90 zł.

czajnik hoffen

Za kilka złotych drożej, tj. za kwotę 69 zł możemy stać się posiadaczami czajnika marki Hoffen. Dostępny w widocznych na zdjęciu wersjach kolorystycznych (dodatkowo jest jeszcze wariant kremowy nie pokazany na fotografii) sprzęt dysponuje mocą 1800 W i pozwala zagotować jednorazowo do 1,7 l wody. Rączka czajnika została wykonana z nienagrzewającego się tworzywa, a element grzewczy jest ukryty pod płaską podstawą we wnętrzu czajnika. Urządzenie wyposażono w filtr antyosadowy. Podobnie jak w przypadku tostera jednostką certyfikującą jakość produktu jest TÜV Rheinland.

blender_z_rozdrabniaczem_4x2

Jeżeli nie potrzebujemy czajnika, ale dysponujemy taką samą kwotą 69 zł na wydatki na sprzęt AGD możemy zdecydować się na blender z rozdrabniaczem - oczywiście marki Hoffen. Urządzenie oferuje 3 tryby pracy: miksowanie, rozdrabnianie oraz ubijanie. Pobór mocy, zależnie od trybu pracy, waha się w zakresie od 500 do 700 W. Zmiana prędkości pracy odbywa się płynnie, a nie skokowo. Ostrza dostępne w komplecie wykonano ze stali nierdzewnej, ponadto w zestawie otrzymujemy dodatkowo rozdrabniacz z pojemnikiem o pojemności 500 ml znakomicie nadający się do szybkiego szatkowania warzyw czy rozdrabniania kawałków mięsa oraz dzbanek o pojemności 700 l. Jakość sprzętu potwierdza certyfikat firmy Dekra.

ekspres_cisnieniowy_4x2

Najdroższym urządzeniem w aktualnej promocji na drobne AGD w Biedronce jest ekspres ciśnieniowy. Jest to urządzenie dla osób, które lubią wiedzieć jaką dokładnie kawę sypią do ekspresu i niespecjalnie ufają ekspresom kapsułkowym. Ekspress ciśnieniowy Hoffen dysponuje mocą 1050 W wystarczającą do uzyskania wysokiego ciśnienia 15 bar. Dodatkowo sprzęt wyposażono w dyszę do parowego spieniania mleka. Wbudowany pojemnik na wodę ma pojemność 1l. W zestawie otrzymamy miarkę do odmierzania porcji zmielonej kawy. Ten sprzęt oznaczono certyfikatem TÜV Rheinland. Za przyjemność delektowania się naparem z dowolnie wybranego przez nas gatunku kawy trzeba zapłacić 229 zł.

Wszystkie oferowane urządzenia objęte są standardową, obowiązkową na terenie UE, dwuletnią gwarancją.

Waszym zdaniem

irek2800

Bardzo lubię produkty z Biedronki.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.