Tech Awards 2017 - głosuj już teraz!

Wybieramy najlepsze produkty 2017 roku!

Marek Kowalski
Tech Awards 2017 - głosuj już teraz!

Rusza nasz wielki, organizowany wspólnie ze wszystkimi redakcjami technologicznymi grupy ONET/RAS Polska, plebiscyt na najlepsze produkty technologiczne 2017 roku. Wśród dostępnych kategorii produktowych nie mogło zabraknąć sprzętu AGD. Zachęcamy do głosowania, do wygrania będą cenne nagrody dla głosujących. Zaletą plebiscytu jest to, że to nie my wybieramy, lecz Wy Drodzy Czytelnicy i użytkownicy nowoczesnych produktów! W tym roku mamy łącznie aż 11 kategorii i łącznie 132 produkty. 

0

Każda osoba może głosować na maksymalnie trzy produkty w każdej z jedenastu kategorii. Oczywiście możecie oddać mniej głosów, choć zachęcamy do pełnego wykorzystania ich puli. Szczególnie zachęcamy Was do oddania głosów w naszej kategorii, czyli sprzętów AGD, w której znajdziecie aż dwanaście produktów, z których wybierzcie te trzy, które Waszym zdaniem zasługują na szczególne uznanie. Poniżej wszystkie kategorie tematyczne, głosować można również ze strony głównej Tech Awards 2017.

Pamiętajcie, do czasu zamknięcia głosowania, co nastąpi 27 listopada 2017 roku, możecie dowolnie zmieniać swoje głosy, jednak ich łączna pula jest stała (maksymalnie trzy głosy na każdą kategorię). 7 grudnia odbędzie się coroczna gala Tech Awards, na której wybrane przez Was produkty zostaną nagrodzone i ogłoszone zostaną wyniki głosowania.

Tech Awards banner

Dzień później, tj. 8 grudnia 2017 roku rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody dla Czytelników, o których napiszemy więcej już wkrótce. Pierwsze z nich można już obejrzeć na stronie naszego plebiscytu. W miarę głosowania będzie ich przybywać, dlatego warto trzymać rękę na pulsie, głosować i zachęcać do tego swoich przyjaciół, znajomych i rodzinę.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.