Wystartował plebiscyt Tech Awards 2016 - głosujcie na sprzęt AGD i nie tylko

Marek Kowalski
Wystartował plebiscyt Tech Awards 2016 - głosujcie na sprzęt AGD i nie tylko

Dziś w nocy wystartował wielki plebiscyt organizowany wspólnie przez AGDLab.pl oraz pozostałe redakcje technologiczne w grupie ONET/RAS Polska. To już druga edycja tego wydarzenia. Każdy Czytelnik może oddać głos na ulubione produkty nie tylko w kategorii AGD, ale również w wielu innych. Zachęcamy do głosowania - do wygrania są niezwykle atrakcyjne nagrody!

0

Tech Awards 2016 to już druga edycja prestiżowego plebiscytu, w którym Czytelnicy naszych serwisów technologicznych i wszyscy pasjonaci nowoczesnych produktów i rozwiązań technologicznych mogą zagłosować na swoje ulubione produkty z wielu kategorii, wśród których znajdziecie nie tylko nowoczesny i nominowany przez naszą redakcję sprzęt AGD, ale również aplikacje mobilne, gry, sprzęt RTV, laptopy i tablety, komponenty, smartfony i wiele, wiele więcej.

Tech-Awards-2016

Kliknięcie powyższego obrazka przeniesie Was na witrynę, na której będziecie mogli oddać Was głos i zyskać szanse na nagrody!

Statuetki Tech Awards 2016 zostaną przyznane aż w dziesięciu kategoriach, w każdej z nich zagłosować można na maksymalnie 3 z dziesięciu lub - w niektórych kategoriach - szesnastu produktów. W poprzedniej edycji plebiscytu oddano ponad pół miliona głosów - mamy nadzieję, że w tym roku rekord ten będzie pobity. Na głosujących czekają cenne nagrody, a na wyróżnione przez Was Drodzy Czytelnicy - statuetki dowodzące eksperckiego i społecznego zaakceptowania danego produktu.

Głosować można już teraz - etap głosowania trwa do 26. listopada 2016, a wyłonione na podstawie Waszych głosów, nagrodzone produkty poznamy wszyscy 12. grudnia br. podczas uroczystej gali w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, na której być może spotkamy się z częścią z Was, bo zaproszenia na galę również znajdują się w puli nagród losowanych wśród głosujących w naszym plebiscycie Tech Awards 2016. Amerykanie już zagłosowali, czas na Was ;-)

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.