Lampki odstraszające potwory w nocy

Gdy dziecko boi się zasnąć

Adam Kwiatkowski
Lampki odstraszające potwory w nocy

Pierwsza noc, którą dziecko ma spędzić samodzielnie, w swoim łóżku, często w swoim pokoju może stanowić wyzwanie dla rodziców. Placzące dzieci boją się pozostawać w zupełnych ciemnościach, rozwiązaniem, które może pomóc zapanować nad strachem są małe lampki. Oprócz tego, że doświetlają pomieszczenie, mogą zabezpieczyć gniazdko elektryczne przed wszędobylskimi palcami dziecka.

0

Lampki z diodami LED charakteryzują się niewielkim poborem prądu, znamionowa wartość wynosi około 0,3W. Działając przez cały rok, lampka pobierze około 2,6 kWh energii elektrycznej, to około 1,5 zł. W nocy nikłe światło z diody rozświetli mrok. Dzięki temu dzieci będą chętniej zasypiały w swoich łóżkach. W ciągu dnia lampka w kontakcie zabezpiecza młodego człowieka przed niebezpieczeństwem.

Lampka - Księżyc

Podświetlony księżyc z tworzywa sztucznego zapewni dostatecznie dużo światła aby wystraszyć każdego potwora. Lampka dostępna w sklepach BRICOMAN

Lampki tego typu mogą mieć bardzo wiele kształtów, w sprzedaży dostępne są motyle, ptaki, kwiaty, a nawet palmy i muszle. Tylko od fantazji rodziców zależy, jakiego kształtu lampkę wybiorą.

W pomieszczeniach, w których potrzeba odrobinę więcej światła można włączyć lampkę o poborze 0,5W, np. L328-E.

Pomarańczowa lampka LED

Lampka L328-E z pomarańczowym kloszem i szczelnej zabudowie, może być wykorzystywana w pokoju dziecięcym, jako podświetlenie w ciemnych pomieszczeniach i nocne oświetlenie do łazienki. Dostępna w sklepach internetowych

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.