Nawigacja GPS jako prezent

Systemy nawigacji satelitarnej popularne wśród nabywców

Adam Kwiatkowski
Nawigacja GPS jako prezent

Zmieniające się obszary zurbanizowane wymagają stałego uzupełniania informacji o mapach. Od papierowych wersji map drogowych odeszliśmy dawno, żaden wydawca nie jest w stanie przygotować dziesiątków aktualizacji mapy miasta w roku. Możliwością taką dysponują producenci map elektronicznych, którzy współpracują z producentami aplikacji i sprzętu do nawigacji satelitarnej. Sprawdziliśmy, które systemy GPS cieszyły się największą popularnością wśród klientów na przełomie listopada i grudnia br.

2

Nawigacje do 200 zł

Wśród nabywców tanich zestawów do nawigacji GPS największą popularnością cieszyły się niedrogie urządzenia marek: Goclever, Lark i Manta. 

Największe zainteresowanie wzbudził Goclever NAVIO520 DVR. Urządzenie ma 5" przekątnej ekranu, dotykowy interfejs i pozwala korzystać z map Goclever lub zainstalować inne mapy np.: Automapa. Kierowca może wygodnie korzystać z z nawigacji i jednocześnie z rejestratora samochodowego. NAVIO 520 ma wbudowaną kamerkę drogową, która zapisuje film wraz z informacjami lokalizacyjnymi. Filmy zapisywane są na karcie microSD, warto do nawigacji dokupić kartę o dużej przepustowości

navio-520-dvr

Cena Goclever Navio 520 DVR wynosi 199 zł.

Lark FreeBird 50.3 to niedrogi zestaw do nawigacji z czułym odbiornikiem GPS i 5" ekranem. Zapisane w pamięci urządzenia muzyka i książki audio mogą być przesyłane do samochodowego zestawu audio przez transmiter FM. 

Lark FreeBird 50_3Nawigacja jest sprzedawana z systemem map markowych przez producenta, LarkMap Polska. Cena zestawu w sklepach internetowych wynosi 189 zł

Manta GPS570 Easy Rider Europa ma ekran dotykowy o przekątnej 5", sprzedawana jest z zestawem map Polska i Europa

GPS570_1Manta GPS570 dostępna jest od 169 zł

Waszym zdaniem

tazman00

Dziwi mnie brak Modecoma MX3HD który bije na głowę Manty, goclevery i te urządzenia z wyższej półki.

sonofthebluesky00

Test sponsorowany przez Biedronkę czy Tesco? Bo dziwnym trafem "testowano" tylko marki oferowane przez te markety. Gdzie np. NavRoad?

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Testy produktów

więcej testów

Najczęściej poszukiwane