Proste sposoby na udane zdjęcia kwiatów

Wideoporadnik Magdaleny Wasiczek

Adam Kwiatkowski
Proste sposoby na udane zdjęcia kwiatów

Magdalena Wasiczek opowiada o prostych sposobach na udane zdjęcia kwiatów w wideoporadniku zrealizowanym przez Szeroki Kadr. 

0

Fotografka wykorzystuje naturalne oświetlenie, własnoręcznie wykonane odbłyśniki i łatwo dostępne przedmioty codziennego użytku, takie jak latarka czy lusterko. Pomimo skromnego zaplecza technicznego i minimalnej ingerencji w programach fotoedycyjnych zdjęcia Magdaleny Wasiczek są pracami mistrzowskimi. O swoich sposobach na fotografowanie kwiatów we wnętrzu własnego domu opowiada w wideoporadniku.

Fotografka, jako pierwsza Polka, otrzymała w 2012 roku tytuł International Garden Photographer of the Year. Ma na swoim koncie publikacje w wielu magazynach fotograficznych w Polsce i na świecie („Digital Foto Video", „Foto-Kurier", „Foto", „Digital Camera", „Amateur Photographer", „Digital Photography", „Practical Photoshop", „N-Photo", „Nature's Best Photographer", „LeNs") i innych oraz w albumach, m.in. International Garden Photographer, Better Plant and Garden Photography, a nawet w „Vogue Italy", „Duzhe Magazine" w Chinach czy „El Mercurio" i „Paula" w Chile. 

Magda Wasiczek podpowiada o swoich sposobach fotografowania kwiatów w domu, bez kosztownych obiektywów i drogich akcesoriów. Zachęca do korzystania z przedmiotów codziennego użytku, których zastosowanie może dać bardzo ciekawe rezultaty. Poradnik dostępny jest na stronach Szerokiego Kadru, serwisu dla miłośników fotografii. Serwis jest tworzony przy współpracy z firmą Nikon. 

 

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.