Przydatne w sezonie grzewczym - nawilżacze powietrza

Czyste, optymalnie nawilżone powietrze, nawet podczas sezonu grzewczego

Adam Kwiatkowski
Przydatne w sezonie grzewczym - nawilżacze powietrza

Zimą często ujawniają się choroby i alergie, które łatwo powiązać z zanieczyszczeniami unoszącymi się w powietrzu, którym oddychamy w domu i w pracy. Aby poprawić komfort, w ogrzewanych kaloryferami pomieszczeniach, wystarczy niekiedy zwykły nawilżacz powietrza. Jeżeli w mieszkaniu są osoby cierpiące na alergie, warto zainwestować w oczyszczacz powietrza, który zadba o odpowiedni poziom nawilżenia i przefiltruje powietrze z większości zanieczyszczeń.

0

Roboclean - odkurzacz, który odkurzy powietrze.
Dzięki filtrom: wodnym i HEPA (High-efficiency particulate absorption) może służyć, jako doraźna pomoc w pomieszczeniach, w których przebywają osoby bardzo wrażliwe na jakość powietrza. Motor o dużej mocy pozwala oczyścić powietrze w pomieszczeniu o wielkości 4x5x3m w zaledwie pół godziny. Oprócz oczyszczenia powietrza Roboclean przyda się do codziennego sprzątania.

Roboclean

Roboclean Aura - odkurzacz z wieloma funkcjami, w tym oczyszczania powietrza

<
Osoby podatne na alergie powinny zastanowić się nad produktami, które nie tylko oczyszczają powietrze i je nawilżają, ale dodatkowo je jonizują. Sharp Air Purifier to linia produktów, które mają duży filtr HEPA, nawilżacz i jonizator Plasmacluster. Dodatkowo urządzene ma wbudowany czujnik, który informuje o zanieczyszczeniach w powietrzu i automatycznie zwiększa ilość filtrowanego powietrza. Plasmacluster jonizuje parę wodną, jony zawieszone w powietrzu chętnie łączą się z zanieczyszczeniami i neutralizują spory grzybów, wirusy, bakterie i roztocza.

Sharp Air Purifier

Urządzenie oczyszcza, nawilża i jonizuje powietrze, eliminując alergeny.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.