Zadbaj o zdrowie i samopoczucie - przegląd urządzeń do masażu

Wybieramy masażery do poszczególnych partii ciała

Adam Kwiatkowski
Zadbaj o zdrowie i samopoczucie - przegląd urządzeń do masażu

Dbając o ciało, dbamy o dobre samopoczucie. Jednym ze sposobów leczenia i poprawy kondycji jest masaż. Powstało wiele urządzeń, które pomagają zadbać o poszczególne partie mięśni, ścięgien oraz zdrowy wygląd skóry.  

0

Głowa

Beauty Bar - wibrująca sztabka złota

W delikatnych masażach skóry twarzy specjalizują się Japończycy, którzy zaprojektowali wiele łyżek, walców właśnie do dbania o zdrową cerę. Jednym z urządzeń, które cieszy się ogromna popularnością wśród pań jest "Beauty Bar", czyli baton piękności. 

 Beauty Bar 24K Gold Facial Massager_002

Metalowy walec zakończony jest poprzeczną głowicą, która służy do rozprowadzania kremu. Delikatne wibracje masują naskórek i tkanki położone głębiej, razem z mięśniami twarzy. Obudowa całego masażera wykonana jest z metalu platerowanego cienką warstwą złota. Dzięki tej powłoce aktywne związki w kremach nie wchodzą w reakcje chemiczne z obudową urządzenia. Beauty Bar służy do masażu twarzy, szyi i dekoltu. Silnik mechanizmu wibracyjnego zasilany jest baterią AAA.

RIO Beauty Eye Refresh - termiczne urządzenie do masażu okolicy oczu. 

Owalny gadżet służy do relaksacji mięśni wokoło oczu. Plastykowa obudowa zakończona jest z jednej strony metalowymi płytkami. Jedna strona służy do masażu ciepłem, druga do krioterapii. 

5-962643-rio-eye-refresh-urzadzenie-do-pielegnacji-okolic-oczuUrządzenie ma oznaczone głowice, z jednej strony umieszczono symbol płatka śniegu, z drugiej ideogram płomienia. Głowica termiczna wykonana została w technologii wykorzystującej zjawisko termoelektryczne Peltiera, w którym przepływający prąd elektryczny powoduje wydzielanie i pochłanianie energii w przewodnikach o różnych poziomach Fermiego. 

Cena RIO Beauty Eye Refresh wynosi 683 zł, urządzenie dostępne w sklepach internetowych.

Wibracyjny masażer do oczu gi Eye Care 

gi Eye Care Health Electric Vibration Release Alleviate Fatigue Eye Massager_002Wibrujące końcówki dotykają do skóry wokół oczu, delikatne drgania masują, likwidując napięcia i stresy. Można używać do wmasowywania kremów i preparatów do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. 

gi Eye Care Health Electric Vibration Release Alleviate Fatigue Eye Massager_004

iDREAM 1260 - masażer skroni i głowy 

Breo iDREAM 1260 wygląda jak gogle narciarskie połączone z opaską na włosy i kawałkiem hełmu. Na szczycie umieszczona jest poduszka pneumatyczna. Częściowa pokrywa kasku obejmuje potylicę, umieszczono w niej również elementy masujące pneumatycznie i wibracyjnie. 

 breo_idream_12603

iDREAM 1260 ma cztery sposoby relaksacji głowy: wygrzewanie z regulacją temperatury; masaż uciskowy skroni, okolic oczu, szyi i potylicy; muzykoterapia (7 melodii do różnych zastosowań); masaż wibracyjny. Cena masażera wynosi 669 zł, urządzenie dostępne w sklepach internetowych. 

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.