Electrolux TwinTech Frost Free EN3887AOX - test lodówki

Mroźny powiew świeżości

Agnieszka Serafinowicz
Electrolux TwinTech Frost Free EN3887AOX - test lodówki

Problem przechowywania produktów żywnościowych w odpowiednich warunkach i odpowiedniej temperaturze dotyczy każdego z nas. Kontrolerzy sanepidu sprawdzają pod tym kątem ośrodki wczasowe, prasa rozpisuje się o uchybieniach w zakładach gastronomicznych, ale do domowych kuchni i lodówek żadne instytucje dostępu nie mają. Sprawdziliśmy jak sobie radzi lodówka Electrolux TwinTech Frost Free EN3887AOX.

1

Testowane produkty:

Lodówka - rzecz absolutnie niezbędna

Warto byśmy sami zadbali o odpowiednie warunki przechowywania świeżych napojów owocowych i produktów żywnościowych, co pozwoli na ich bezpieczne spożycie nawet kilka godzin po przygotowaniu, tak by latem bez przeszkód rozkoszować się piękną pogodą a nie spędzać urlopu na walce z salmonellą czy innymi sensacjami żołądkowymi, o które w upalne dni nie trudno.

Samo wstawienie artykułów spożywczych do byle jakiej lodówki nie rozwiązuje problemu. Żywność jest droga, szybko się psuje, więc lepiej jej nie marnować. Stworzenie optymalnych warunków do przechowywania każdego rodzaju produktów nie tylko uchroni nas przed chorobami, ale też może przyczynić się do znacznych oszczędności w domowym budżecie.

Może warto pomyśleć o nowej chłodziarko-zamrażarce? Producenci sprzętu AGD przygotowują dla nas coraz nowsze oferty z propozycjami nowoczesnego sprzętu, który sprosta najbardziej wymagającym gustom i pozwoli dobrać sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i kuchni. Jeden z takich produktów - chłodziarko zamrażarkę Electrolux TwinTech Frost Free EN3887AOX mamy okazję sprawdzić przed zakupem.

Waszym zdaniem

grzegorzkrolak00

Bardzo proszę w imieniu czytelników o pomiary rzeczywistej głośności pracy testowanych lodówek, bo hałas dobywający się z urządzenia może całkowicie przyćmić inne jego zalety. Pozdrawiam

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.