MPM Kasia model 116 - test robota kuchennego

Niezawodna Kasia

Agnieszka Serafinowicz
MPM Kasia model 116 - test robota kuchennego

Wielu producentów sprzętu AGD lubi się „rozdrabniać” proponując produkty przeznaczone do wykonywani tylko jednego rodzaju czynności. I tak kompletujemy w kuchni wyciskarki do owoców, szatkownice, miksery, urządzenia do przecierania, rozdrabniani, kruszenia lodu, miksowania, ucierania, ubijania… Mieszkanie robi się coraz bardziej zagracone, części poszczególnych urządzeń plączą się w szufladach, w końcu nie bardzo wiadomo co do czego ma służyć a i chęci do każdorazowego wyjmowania pojedynczych urządzeń i kompletowania całości z czasem są coraz mniejsze.

1

Testowane produkty:

Wstęp

Może zatem lepszym rozwiązaniem jest kupno wieloczynnościowego robota – lub jak kto woli malaksera z blenderem? Jedno urządzenie nie zajmuje wiele miejsca, może być zawsze pod ręką i daje minimum pewności, że wszelkie znalezione w kuchennych szufladach części pasują do tego konkretnego modelu.

Do naszej redakcji trafił jeden z popularniejszych wieloczynnościowych robotów kuchennych znanego wytwórcy sprzętu AGD - firmy MPM – Robot kuchenny Kasia model 116

Sprawdźmy, ile czynności możemy wykonać jednym urządzeniem i jak ten konkretny model sprosta kuchennym wyzwaniom.

MPM Kasia 116

Waszym zdaniem

irus600

Właśnie zakupiłam ten robot mam nadzieję ze sokowirówka sprawdzi się troszkę mnie martwią plastikowe cześci , ciekawe jak długo wytrzymają.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.