Philips Avance Collection HR7778 – test robota kuchennego

Bardzo dużo… w jednym

Tekst: Magdalena Seweryn, zdjęcia: Dawid
Philips Avance Collection HR7778 – test robota kuchennego

Wiele osób, urządzając kuchnię, zastanawia się nie tylko nad jej wystrojem, ale też nad tym, w co ją wyposażyć. Najważniejszy wydaje się ten większy sprzęt AGD: lodówki, kuchenki, okapy, lecz na co dzień równie ważne są drobniejsze urządzenia: roboty kuchenne, czajniki, sokowirówki, blendery i inne. Często stajemy przed dylematem: wybrać kilka pojedynczych czy zdecydować się na rozwiązanie „kilka w jednym”.

0

Testowane produkty:

Wstęp

Wiele osób, urządzając kuchnię, zastanawia się nie tylko nad jej wystrojem, ale też nad tym, w co ją wyposażyć. Najważniejszy wydaje się ten większy sprzęt AGD: lodówki, kuchenki, okapy, lecz na co dzień równie ważne są drobniejsze urządzenia: roboty kuchenne, czajniki, sokowirówki, blendery i inne. Często stajemy przed dylematem: wybrać kilka pojedynczych czy zdecydować się na „kilka w jednym”. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy, warto je zatem rozważyć przed udaniem się do sklepu. Panuje powszechna opinia, że „jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”. Czy tak faktycznie jest? Postaramy się sprawdzić prawdziwość tej teorii na przykładzie wielofunkcyjnego robota kuchennego firmy Philips.

Philips Avance Collection HR7778

Model JR7778, który trafił do naszej redakcji, należy do linii Avance Collection, z której produkty testowaliśmy do tej pory kilkukrotnie. Wyróżniają się one wyglądem: są utrzymane w barwach srebrno-czarnych lub czerniach, i odznaczają dobrą jakością: wszystkie zebrały zdecydowanie więcej plusów niż minusów.

Czy Philips Avance Collection HR7778 dołączy do swoich kolegów i sprawdzi się w kuchni? Zapraszamy do lektury.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.