SilverCrest Doughnut Maker model SDM 800 A1 – urządzenie do wypieku donutów z Lidla - test

Maszynowe pączki z dziurką

Karolina Cudna
SilverCrest Doughnut Maker model SDM 800 A1 – urządzenie do wypieku donutów z Lidla - test

Zapewne każdy dobrze zna to uczucie, kiedy przychodzi ochota na „coś”, ale trudno konkretnie określić, co to miałoby być, zdefiniować smak i rodzaj potrawy czy deseru. Wirtuozi gotowania i profesjonalni mistrzowie kuchni mają opanowanych wiele skomplikowanych przepisów na wykwintne przysmaki, z kolei większość amatorów ceni sobie przepisy łatwe i szybkie, z którymi poradzi sobie każdy. W przyrządzaniu przysmaków zawsze może pomóc odpowiedni sprzęt, np. urządzenie do wypieku donutów.

11

Testowane produkty:

Drobne AGD z Lidla

W domowym zaciszu chętnie korzystamy z drobnego sprzętu AGD, który coraz liczniej można spotkać w naszych kuchniach. Bardzo często jest on kupowany nie tylko w wyspecjalizowanych sklepach, ale również w sieciach popularnych marek typu Biedronka, Carrefour, Kaufland, czy Lidl. Ceny tego sprzętu bywają konkurencyjne w stosunku do jego odpowiedników z branżowych sklepów, z jakością bywa różnie, o czym mieliśmy okazję przekonać się testując kilkanaście urządzeń przeznaczonych do domowego użytku z najpopularniejszej i budzącej wiele skrajnych emocji sieci Biedronka.
Dziś postanowiliśmy wybrać się na drobne zakupy do konkurencyjnego Lidla, który ma podobny asortyment; niektóre produkty, mimo że noszą inne logo, są wręcz bliźniaczo podobne, wiemy, czego się można po nich spodziewać, nie ma więc sensu ich testować.

Wypatrzyliśmy Doughnut Maker model SDM 800 A1. Tego jeszcze u nas nie było. Sprawdźmy, jaki to sprzęt. Czy jest bezpieczny, czy spełni nasze oczekiwania? Przekonajmy się.

Waszym zdaniem

anna.markiewicz00

Kiedy dostępny w Lidlu bedzie to urządzenie?....czy juz było?

zen801000

Napisali że kupili, więc pewnie teraz jest

tss00

Problematyczne są nie kalorie, a węglowodany - http://www.stachurska.eu/?p=992 oraz - http://www.stachurska.eu/?p=10999 .

w.lalewicz00

Ile to cudo kosztuje?

astanczyk8000

Mam ten sprzęt 2-3 tyg. moje dzieci są zachwycone... starsza córka piecze a młodsza je zjada... kupiłam w Lidlu na wyprzedaży za 39.99

ihddd00

Mam to od jakiś 3 lat ,działa super i szybko.Z zawodu jestem cukiernikiem ,opracowałam sama przepis na pączki angielskie.Synowie już się tym przejedli.Jeśli jest ktoś zainteresowany odkupieniem ode mnie ,zapraszam do korespondencji na maila.(ihddd@poczta.onet.pl)

ihddd00

to co tu widze i czytam to za przeproszeniem nie prawda ! pączki pieką się do 4 min. poza tym lampka jak zapala się na zielono sygnalizuje nagrzane urządzenie. Nie trzeba ich wcale otwierać ani przewracać ! ktoś działa antyreklamowo !!!

chrono00

Chyba donatów mistrzu kuchni??

Ola170300

Przepisy na inne donuty http://zmiksowani.pl/przepisy-na/donuty

zen801000

ihddd: ale przecież tak jest napisane, że zielone jest wtedy, gdy jest gotowe. Poza tym nic nie ma o przewracaniu tych ciastek. No i jak wyjąć bez otwierania?

januszbwa00

silver crest osobiście nie polecam

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.