1MORE: eleganckie słuchawki dokanałowe

Marek Cekaw
1MORE: eleganckie słuchawki dokanałowe

Firma 1MORE stworzyła nowoczesne słuchawki dokanałowe, przeznaczone do współpracy z przenośnymi odtwarzaczami dźwięku oraz smartfonami. To co wyróżnia je na tle innych tego typu produktów, to obecność aż trzech przetworników, zapewniających znakomitą jakość dźwięku.

0

Zazwyczaj po kilka przetworników obecnych w jednej słuchawce, spotykamy w modelach przeznaczonych do słuchania muzyki w domu, jednak firma 1MORE postanowiła wykorzystać ten pomysł również w wersji przenośnej. Stworzyła więc eleganckie słuchawki zaprojektowane do współpracy ze sprzętem mobilnym, które dzięki swej konstrukcji, zapewniają świetny dźwięk.

1MORE 1

W słuchawkach zainstalowano bowiem aż trzy przetworniki: dwa z nich są zbalansowane, natomiast trzeci jest oddzielnym przetwornikiem dynamicznym. Wspólnie zapewniają bardzo szczegółowy dźwięk o dużym poziomie dynamizmu i czystości, doskonale radzący sobie zarówno w zakresie niskich, jak i wysokich tonów. O odpowiednie zestrojenie tychże przetworników zadbał wysokiej klasy specjalista Luca Bignardi, zdobywca nagrody Grammy oraz uznany producent i inżynier dźwięku.

1MORE 2

Słuchawki nie tylko grają świetnie, ale też są wygodne. Mają ergonomiczny design, zaś ich kształt zaprojektowano w taki sposób, aby naturalnie pasował do naszych kanałów słuchowych. Producent dodaje też w komplecie 9 zestawów końcówek o różnej wielkości.

1MORE 3

Słuchawki wyposażono ponadto w pilota sterującego odtwarzaniem muzyki, który pozwala kontrolować głośność, wybierać piosenki oraz odbierać połączenia telefoniczne. Specjalny mikrofon wykonano natomiast w taki sposób, by wyeliminować statyczne trzaski oraz echo.

Słuchawki dostępne są w sprzedaży w cenie 100 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.