20-lecie marki LG w Polsce

Jakub Kornacki
20-lecie marki LG w Polsce

Już od dwudziestu lat mark LG Electronics dostarcza rewolucyjne rozwiązania technologicznie w naszym kraju. Motto firmy "Life's Good" niewątpliwie gości w wielu domach, a Polakom żyje się lepiej.

0

Z okazji obchody rocznicy dwudziestolecia istnienia w naszym kraju marka LG przygotowała wyjątkowe promocje, a także specjalną loterię, w której główną nagrodą jest zestaw LG Innovation House. W jego skład wchodzi pełne wyposażenie domowe, a wartość całego zestawu wynosi 160 000 zł.

Wśród urządzeń, o które zawalczą uczestnicy loterii znajduje się między innymi 65-calowy telewizor LG OLED W7. Oprócz tego do wygrania jest najnowszy smartfon LG V30. W kategorii innowacyjnego sprzętu AGD znajdziemy lodówkę InstaView Door-in-Door z 33-calowym szklanym panelem. Przeźroczysty ekran pozwala na zapoznanie się z zawartością lodówki bez konieczności jej otwierania.

large_plakat_20_lat_LG

Do wygrania jest również rewolucyjna pralka i LG TWINWash, która umożliwia przeprowadzenie dwóch niezależnych cykli prań w tym samym czasie. Wśród nagród znalazł się także klimatyzator ArtCool Mirror o nowoczesnym wzornictwie z eleganckim panelem szklanym.

Aby wziąć udział w loterii i mieć szansę na zdobycie flagowych produktów marki LG należy dokonać zakupu wybranych urządzeń producenta, a następnie zarejestrować swój zakup na dedykowanej loterii stronie internetowej //www.loteria.20latlg.pl/. Regulamin loterii znajduje się na stronie //www.loteria.20latlg.pl/regulamin.pdf.

Zachęcamy do zapoznania się z obszerną ofertą marki LG Electronics.

Źródło: LG, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.