50 cali ekranu za 2,5 tysiąca!

Jakub Kornacki
50 cali ekranu za 2,5 tysiąca!

Na rynku pojawił się nowy odbiornik telewizyjny. Manta LED5001 został wyposażony w dekoder DVB-T/C oraz odtwarzacz multimedialny. Urządzenie wyświetla obraz w jakości Full HD. Jego przekątna wynosi 50 cali.

0

Manta LED5001 oferuje współpracę z istniejącymi standardami telewizji cyfrowej. Istnieje możliwośc odbioru dużej ilości kanałów radiowych i programów telewizyjnych. Użytkownik nie musi dokupować żadnych tunerów, ponieważ został on już wbudowany w nowy odbiornik. Telewizor wyposażono w stereofoniczne głośniki, ale dzięki obsłudze systemu E-AC3-3 istnieje możliwość emulacji dźwięku przestrzennego. Wykorzystanie technologii LED stwarza możliwość odbioru żywych, realistycznych barw oraz głębokiej czerni. Maksymalny pobór mocy urządzenia wynosi 120 W.

Manta LED5001

Manta LED5001 charakteryzuje się rozdzielczością Full HD 1920 x 1080 pikseli, jasnością na poziomie 350cd/m2 oraz szerokimi kątami widzenia. Kontrast dynamiczny wynosi 3000:1. Za doznania podczas oglądania programów telewizyjnych odpowiada czas reakcji, który wynosi 5 ms. Wykorzystanie licznych złącz pozwala na podłączenie popularnych, zewnętrznych urządzeń, takich jak Blu-ray, konsol do gier czy odtwarzaczy DVD. Do modelu można także podłączyć przenośną pamięć pendrive USB. Takie rozwiązania pozwalają stworzyć domowe centrum rozrywki multimedialnej.

Cechą najbardziej wyróżniającą nowy telewizor polskiej firmy jest cena. Telewizor Manta LED5001 z tunerem DVB-T/C jest już dostępny w sprzedaży, aby stać się jego posiadaczem należy wydać 2499 zł.

Źródło: informacja prasowa, Manta, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.