AKG N60NC Wireless: bezprzewodowe słuchawki nauszne

Jakub Kornacki
AKG N60NC Wireless: bezprzewodowe słuchawki nauszne

Bezprzewodowe słuchawki nauszne AKG N60NC Wireles z zaawansowaną technologią redukcji szumów mogą okazać się bardzo dobrym urządzeniem dla osób, które często podróżują.

0

Bezprzewodowe słuchawki nauszne AKG N60NC Wireles zapewniają najlepszą jakość brzmienia - referencyjną jakość dźwięku AKG. Zaawansowana technologia redukcji szumów została zastosowana przez producenta z myślą o osobach, które często podróżują i chciałyby, aby podczas wypraw towarzyszyła im niczym nie zakłócona muzyka. Producent zapewnia, że wbudowany akumulator jest w stanie pracować nawet przez 15 godzin.AKG_N60NC_Wireless_01 (1)

Do produkcji AKG N60NC Wireles wykorzystano najlepsze materiały. Pianka posiada ciekawą funkcję pamięci kształtu, a ekologiczna skóra prezentuje się bardzo stylowo i nowocześnie. Jednocześnie zapewnia ona komfortowe użytkowanie. Na jednym z nauszników umieszczono przyciski funkcyjne.AKG_N60NC_Wireless_Top View 01

Słuchawki nauszne nawiązują bezprzewodowe połączenie z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.0. Producent zastosował również kodeki aptX i AAC, których zadanie polega na bezstratnym strumieniowaniu sygnału. Urządzenie można złożyć do płaskiej postaci i schować w ochronnym etui.

AKG N60NC Wireles wyceniono na 1299 zł.

Źródło: AKG, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.