AOOK: stylowy oczyszczacz powietrza

Marek Cekaw
AOOK: stylowy oczyszczacz powietrza

Japońska firma AOOK proponuje nam bardzo stylowy, a równocześnie funkcjonalny oczyszczacz powietrza dla domu. Produkt prezentuje się nie tylko bardzo elegancko, ale też dzięki nowoczesnej technologii, bardzo sprawnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia.

0

Już sama stylistyka sprzętu mówi nam, że mamy do czynienia z urządzeniem nietuzinkowym. Czarna obudowa wykonana z wytrzymałego plastiku przypomina monolit, a tego kształtu nie zaburzają żadne zbędne elementy.

AOOK Air Purifier1

Na jej szczycie znajduje się wyświetlacz oraz panel sterowania wszystkimi funkcjami, które oferuje ten sprzęt. Wbudowany filtr HEPA usuwa do 99,97 proc. wszystkich alergenów, pyłków, zanieczyszczeń, pleśni oraz innych szkodliwych substancji. Natomiast jonizator powietrza likwiduje szkodliwe bakterie, bez konieczności produkowania ozonu. Produkt wyposażono także w wentylator, którego działanie jest automatycznie regulowane przez wbudowane sensory, samodzielnie dopasowujące prędkość jego działania do aktualnych potrzeb.

AOOK Air Purifier2

Oczyszczacz AOOK jest urządzeniem lekkim i łatwym w transporcie, a przy tym dość tanim. Można go kupić w cenie 50 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.