ART AOS-01B: opaska fitness dla aktywnych

Jakub Kornacki
ART AOS-01B: opaska fitness dla aktywnych

Opaska fitness ART AOS-018 na bieżąco będzie śledziła, monitorowała, a także zachęcała do aktywności fizycznej. Wysokiej jakości urządzenie oferuje wiele uniwersalnych funkcji, dzięki którym będziemy mogli poprawić swoją formę.

0

ART AOS-018 kontroluje aktywność fizyczną użytkownika nie tylko w ciągu dnia, ale także podczas nocy (monitoring jakości snu). Oprócz możliwości wglądu w bieżące statystyki możemy obierać własne cele, dzięki którym będziemy mogli poprawić swoją formę fizyczną. Dyskretna i elegancka opaska fitness została wyposażona w wiele ciekawych funkcji, dzięki którym policzmy ilość kroków przebytych w ciągu dnia, a także sprawdzimy pokonany dystans.cb1

Opaska ART AOS-018 została wyposażona w pulsometr, który wskazuje aktualne tętno. Zgodność z normą IP65 oznacza, że opaska jest w pełni odporna na działalność wody - można używać jej również podczas opadów deszczu i śniegu. Wbudowany moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth sprawia, że opaska może nawiązać współpracę z nowoczesnymi smartfonami. Dzięki temu z poziomu nadgarstka będziemy mogli odczytywać wszelkie powiadomienia, jakie otrzymamy na telefon. Wszystkie informacje są wyświetlane na wysokiej jakości wyświetlaczu OLED.

cb2

Producent zaznacza, że w pełni naładowany akumulator o pojemności 110 mAh jest w stanie pracować od 4 do 7 dni. Opaska posiada stylowy i elegancki design. Mogą jej używać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. ART AOS-018 jest już dostępna w sprzedaży. Opaska fitness objęta 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym kosztuje 179 zł.

Źródło: ART, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.