ART AP-T01: trwałe słuchawki dla najmłodszych

Jakub Kornacki
ART AP-T01: trwałe słuchawki dla najmłodszych

Słuchawki ART AP-T01 to najnowsza propozycja w ofercie producenta, która została przeznaczona przede wszystkim dla najmłodszych. Urządzenie wykorzystuje trwałą obudowę odporną na uszkodzenia mechaniczne, a poziom głośności nie przekracza 85 dB.

0

Słuchawki zamknięte ART AP-T01 zostały stworzone z myślą o najmłodszych. W tym celu producent zastosował ograniczenie maksymalnego poziomu głośności, który w tym przypadku tego modelu wynosi 85 dB. Jest to bowiem wartość bezpieczna dla ucha użytkownika i wynosi niewiele więcej niż w przypadku zwykłej rozmowy, bowiem poziom głosu oscyluje w granicach 60 dB.ART_AP-T01_r__oweDo produkcji słuchawek wykorzystano elastyczne tworzywo sztuczne, które minimalizuje ryzyko jakiegokolwiek uszkodzenia nawet w przypadku intensywnego i nieuważnego korzystania. Producent podkreśla, że słuchawki można bez najmniejszego problemu wyginać, skręcać, a nawet gryźć.

Do dyspozycji poszczególnych użytkowników zastosowano specjalną, odpinaną nakładkę, dzięki której istnieje możliwość dostosowania słuchawek do różnego rozmiaru głów użytkowników (w trosce o możliwość korzystania ze słuchawek zarówno przez tych najmłodszych, jak i trochę starszych).ART_AP-T01_fioletoweART AP-T01 wyposażono w 120-centymetrowy przewód, który również jest odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Kabel został zakończony pozłacanym wtykiem mini-jack 3,5 mm, dzięki któremu słuchawki mogą współpracować z dowolnym odtwarzaczem muzycznym wyposażonym w standardowe wejście słuchawkowe.

Słuchawki nauszne ART AP-T01 zostały objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Produkt wyceniono na 69 zł.

Źródło: ART, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.