ART Z1000 i Z2000: tanie, funkcjonalne projektory

Jakub Kornacki
ART Z1000 i Z2000: tanie, funkcjonalne projektory

W ofercie marki ART pojawiły się dwa nowe projektory multimedialne. Niedrogie modele ART Z1000 oraz ART Z2000 wykorzystują funkcjonalne rozwiązania, a także oferują wysokiej jakości projekcję.

0

Projektory multimedialne ART Z1000 oraz ART Z2000 są funkcjonalnymi, niedrogimi urządzeniami przeznaczonym głównie do użytku domowego. To propozycja idealna dla osób, które chciałyby zainwestować w urządzenie projekcyjne, jednakże nie dysponują zbyt dużą liczbą pieniędzy. Obydwa modele z pewnością sprawdzą się podczas oglądania seriali, filmów czy wydarzeń sportowych, a także podczas wyświetlania dowolnych treści z serwisów internetowych czy kart SD.bh

ART Z1000 jest w stanie wyświetlić obraz o przekątnej 100'' z odległości 3,5 metra od ściany projekcyjnej. Urządzenie może współpracować z różnymi odtwarzaczami, bowiem producent zastosował złącze USB, HDMI, AV, micro-USB, a także slot kart SD. DO dyspozycji użytkownika przeznaczono gniazdo słuchawek 3,5 mm. Niewielkich rozmiarów urządzenie waży zaledwie 0,8 kg.bh1

ART Z2000 ustawiony w odległości 3,8 metra od ściany jest w stanie wyświetlić obraz o przekątnej 130''. Materiał może być strumieniowany poprzez złącza USB, HDMI, AV, a także poprzez karty microSD. Model ten posiada nieco większe rozmiary, jednakże jego waga wynosi równy kilogram.

Obydwa modele wykorzystują regulację wysokości oraz trapezową korekcję obrazu. Urządzenia zostały przystosowane do współpracy z najpopularniejszymi formatami audio i wideo. Ich konstrukcję oparto o działalność lampy LED, których żywotność szacuje się na 20 000 godzin. Urządzenia objęte 24-miesięczną gwarancją są już dostępne w sprzedaży. ART Z1000 wyceniono na 499 zł, z kolei ART Z2000 kosztuje 599 zł.

Źródło: ART, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.